18.08.2022 İstanbul

Araç yıkama fırçaları nasıl olmalıdır?

Araç yıkama makinalarında kullanılan en önemli ekipmanlarından bir tanesi makinanın fırçalarıdır. Fırçanın doğru tercih edilmesi aracınızın çizilmeden temizlenmesi için önemli bir unsurdur.

Washtec otomatik araç yıkama makinelerinin vazgeçilmezi Softecs yıkama fırçaları, araçlarınızda tek bir çizik bile yaratmadan mükemmel bir yıkama gerçekleştirir.

SofTecs, Almanya’da tasarlanmış ve üretilmiş devrim yaratan bir otomatik araç yıkama fırçasıdır ve dünyanın önde gelen araç satıcıları ve üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Özel gözeneksiz bir materyalden oluşan SofTecs araç yıkama fırçaları aracınızı çizmeden yıkadığından el ile yıkamadan daha etkili güvenli bir çözümdür.

Washtec otomatik araç yıkama makinelerinin vazgeçilmezi Softecs yıkama fırçaları, araçlarınızda tek bir çizik bile yaratmadan mükemmel bir yıkama gerçekleştirir.

Washtec otomatik araç yıkama makineleri, Softecs fırçaları sayesinde yıkamadan hemen sonra başlayan ve aylar süren parlaklık sağlamaktadır. Softecs® ve Softecs² araç yıkama fırçaları, boya üzerinde en ufak bir fırça izi bırakmadan son derece nazikçe aracınızı yıkamaktadır. SofTecs² araç yıkama fırçaları, çatlakların, boşlukların ve kenarların daha etkili bir şekilde temizliğini garanti etmektedir.

Yıkamadan hemen sonra ve bir aracın ömrü boyunca parıldayan boya: WashTec’in SofTecs® ve SofTecs²’si bunu mümkün kılar. Her iki yıkama fırçası da, boya üzerinde en ufak bir fırça izi bırakmadan araçları son derece nazik bir şekilde yıkar. SofTecs², çatlakların, boşlukların ve kenarların daha da verimli bir şekilde temizlenmesi için daha ince ve daha uzun filamentleri ile karakterize edilir.

Softecs araç yıkama fırçası sürtünmesiz parlaklık ve memnun müşteriler sağlamaktadır;

  • SofTecs® ADAC’ın (Alman Otomobil Kulübü) yıkama malzemeleri karşılaştırma testinde test birincisidir.
    • SofTecs® boyaların sürekli parlamasını sağlar ve malzemede sürtünme izleri bırakmaz.
    • SofTecs fırça son derece uzun ömürlüdür ve 90.000 yıkamayı kolayca başarır.

Avantajlarınız:

  • Detaylı yıkama.
  • Uzun süreli parlaklık
  • Daha yüksek satış potansiyeli
  • Gelişmiş temizleme performansı
  • Uzun ömürlü

Bugün itibariyle Türkiye’nin dört bir yanında 150 istasyonda WashTec Yıkama makinelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca bugüne kadar 10.000.000’un üzerinde araç WashTec yıkama makineleri ile yıkanmıştır.

SofTecs® ve SofTecs² – çizmeyen ve uzun ömürlü fırça renk seçenekleri: