13.01.2023

 

Karşınızda GILBARCO LATITUDE

Gilbarco Veeder-Root Türkiye distribütörü TORA, Gilbarco’nun yeni modeli Latitude ürününü kullanıcıların beğenisine sundu. Yenilikçi ve geleceğe hazır yeni dispenser modeli Latitude™’ Gilbarco güvencesiyle sahalardaki yerini aldı.

İstasyonunuzun önünden geçen yollar, üzerindeki arabalar, arabalardaki insanlar hepsi hızla değişiyor. Ayrıca değişen bir şey daha var o da istasyonunuz ile ilgili beklentiler. Geçen yıl hızlı, verimli ve davetkar olan ekipmanların şimdi bir yükseltmeye ihtiyacı var. Gilbarco Veeder-Root’ta değişim ve teknoloji ile geleceği yeniden keşfetmek ve yeniden tasarlamak için çok çalıştık diyen Gilbarco Veeder-Root, yeni ürünün özellikleri hakkında merak edilenleri anlattı:

Geleceğinizi istasyonunuza yatırdınız. Bu yüzden sizin için geleceğe hazır bir dispenser ürettik.

LatitudeTM, yeni nesil bir dispenser arayan istasyon sahipleri için en iyi çözümdür.

Arıza olasılığını minimize eden Powersafe Elektronik. LatitudeTM akaryakıt dispenserini güç dalgalanmasına karşı toleranslı hale getirdik.

İstasyonunuzun aldığı gücün kalitesini her zaman kontrol edemezsiniz, bu nedenle Latitude TM akaryakıt dispenserini zorlu güç koşullarına dayanacak kadar sağlam ve verimlidir. Sürekli çalışma için güç filtresinin voltaj aralığını 90V-380VAC’ye genişlettik.

Yakıtınızı güvenliği en büyük endişelerinizden biriydi. Bu yüzden gerekeni yaptık. LatitudeTM yakıt dispenserini dışarıdan müdahaleye karşı dayanıklı hale getirdik.

Birbiriyle güvenli protokol üz erinden iletişim kuran ve herhangi bir yabancı bileş enin iletişim kurmasına izin vermeyen akıllı elektronik kartlar gibi bir dizi güvenlik endişelerini ele aldık. Gilbarco Veeder-Root SIP pulser’in yerinden sökülme durumunda yakıt transferini durdurmaktadır.

Durdurulamazsın. Ve şimdi dispenserinizde öyle

Kolay Görünüm Sağlayan Ekran, tüketicilere ödedikleri paranın karşılığını aldıklarına dair güvence veri. Açık ve net görüntü, tüketici güvenini arttırır ve sadakatini artırır.

LatitudeTM dispenser ekranı nettir ve satılan yakıtın hem para hem de hacmi, parlak ekran arka ışıklarına sahip büyük ve kalın harflerle gösterilir. Benzersiz eğimli ekran paneli, ekran görünürlüğünü artırır ve aracın içinde oturan kişi için daha uygun hale getirir.

Daha hızlı bir dolum daha çok kar anlamına gelir. Bu kadar basit. Opti-flow Hidrolik, emişte %10 ve ortalama debide %7 artış sağlar.

Gelişmiş emiş performansına sahip Opti-flow Hidrolik, istasyonunuzdaki yakıt, araba ve gelir akışının yavaşlamamasını sağlar. Artık daha derin tanklardan emiş yapabilmekte ve bundan dolayı ölü stok tutmanıza gerek yoktur.

En önemli değerlerinizde oluşan yorgunluk ve yıpranmayı azalttık. Çalışanlarınız.

İstasyonda çalışanların %60’ından fazlası yorgunluktan şikayet ediyor. Artık değil.

LatitudeTM tuş takımı, hortum, tabanca vb. kullanıcı bileşenlerini vardiya boyunca yüzlerce operasyon için uygun ergonomik bir yüksekte tasarlandı. Çalışanlarınız ne kadar rahat hissederlerse, o kadar fazla gelir üretirler.

Maksimum filtrelerle %50 daha etkili filtreleme

Filtreler verimli ve tıkanmaları daha uzun sürecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım değişim sıklığını ve maliyeti azaltır.

Farklı tabanca kabzalarına uyumlu tabanca yuvası

Üzerindeki parçayı kolayca değiştirerek faklı tabanca tiplerine uyacak şekilde tasarlanmış tabanca yuvası

Teknisyenlerin yaygın olarak bakım yaptıkları bileşenlere daha kolay erişim

Teknisyenlerin yazılımı güncellemesi için herhangi bir özel ar aç taşımasına gerek yoktur. Çünkü yapılandırma veya yazılımın güncellenmesi için sadece bir USB yeterlidir. CDM kutusu kapıları çok hafiftir ve işi daha güvenli hale getirmek için yanlara doğru açılır.

Aceleci olan tüketiciler için mükemmel bir Latitude T M dispensere kısa bir bakış dispenser. Ve tüketiciler her zaman acele eder.

Daha kısa kuyruklar ve daha az bekleme, memnun tüketicilerin anahtarıdır.

Tüketici güveni oluşturun

Düzenli kullanıcı arayüzü ve ayrı bir ekran paneli, para tutarı bilgilerinin tüketicilere net bir şekilde görünmesini sağlar.

Tüketicilere keyifli bir kullanım deneyimi sunan çekici bir tasarım

İletişimde olduğumuz istasyon sahiplerinin %70’i daha iyi görünen bir istasyonun daha fazla sürücü anlamına geldiği konusunda hemfikir. Gösterişli LatitudeTM dispenserine sahip olmak, istasyonu tüketiciler için daha çekici hale getirir.

Motosiklet dostu bir dispenser

Daha hızlı debiler, motosiklet sürücülerinin doğru miktarda yakıt alıp almadıklarını şüphe etmelerine neden olur. LatitudeTM akaryakıt dispenseri, görevlilerin tuş takımı ayarıyla akış hızını kolayca düşürmelerini sağlar.