19.07.2018 İstanbul

%90 SU, %60 SABUN TASARRUFU % 100 HİJYEN GARANTİSİ İLE EL YIKAMADA  4.0 TEKNOLOJİSİ

  • Ürünleriniz arasında dikkat çekenlerden biri olan Smixin Akıllı El Yıkama Sistemini anlatır mısınız? Smixin’in su tasarrufuna katkıları neler?

Ellerimiz yoluyla her yere taşınan mikroorganizmalar basit bir soğuk algınlığından, ciddi hastalıklara kadar birçok istenmeyen duruma neden olabilir. Bu nedenle El yıkamanın sağlığımızı korumadaki yeri herkes tarafından yadsınamaz bir gerçektir. El yıkama sırasında kullanılan su miktarı dünya genelinde büyük önem taşımaktadır. Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi  sayesinde  her el yıkamada kullanılan su miktarını  1.2 litreden 0.1 litreye  indirerek, 2021 yılına kadar 10 milyar litre su tasarrufu yapmak mümkündür. Akaryakıt istasyonları, hastaneler, halka açık alanlar, okullar ve AVM’ler, metro istasyonları, kalabalık ofisler, yemekhaneler, büyük tesisler  gibi örnekler verebileceğimiz dilediğiniz her yerde Smixin akıllı el yıkama sistemlerini tercih edebilirsiniz.  Smixin akıllı el yıkama sistemlerinin tüm modelleri %90 su, % 60 sabun tasarrufu ve tamamen el temassız sensörlü el yıkama sistemi sayesinde %100 hijyen sağlar.  Üretim aşamasında üstün kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğundan, ilk kullanımda geleneksel el  yıkamalara göre  farkını gösterir. Kullanıcılara temiz, ipeksi, eşsiz bir  el yıkama deneyimi sunar.   Sistemin kalbi patentli İsviçre teknolojisi akıllı karıştırma ünitesi sayesinde, sabun, su ve havayı karıştırarak minumum düzeyde kaynak kullanımı sağlar.

  Smixin El Yıkama Sistemi  kablosuz internet üzerinden uzaktan bağlanılabilmektedir. Su, hava ve sabun bileşenlerin oranı ve yıkama süreleri uzaktan değiştirilmesi,  malzeme seviyelerinin gerçek zamanlı olarak uzaktan izlenmesi, yıkama sayılarının ölçülebilmesi, anlık bilgi verisi ve raporlar, sistemin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesi   bu sayede  sağlanmaktadır. Örneğin kağıt ya da sabun oranındaki düşüşü masamızdan kalkmadan bilgisayar veya akıllı telefonlarımızdan  Whatsapp  ya da sms aracılığı ile  görebiliriz.

Smixin Akıllı El Yıkama Sistemlerinin CombiCompact ve Comfort modelleri bulunmaktadır.

Smixin Compact Akıllı El yıkama sistemleri

Smixin Compact

Smixin Compact :, Mevcut  lavabolar üzerine uygulanabilmektedi. Su, sabun ve hava karışımı ile aktif köpük oluşturulur. Elinizi sistemin altında tutarak aktif köpüğü harekete geçirirsiniz. Ardından durulama için temiz su verilir.

Smixin akıllı el yıkama sistemleri

Smixin Combi

Smixin Combi:  Lavabo, kağıt havlu, sabunlama ve durulamanın yanı sıra reklam ve video yayını yapılabilecek  10” dokunmatik multimedya ekranın da bulunduğu panel halinde dilediğiniz her yere yerleştirilebilmektedir. El yıkama işleminin başında sabun, su ve havayı otomatik olarak karıştırmaktadır. Ardından durulama için temiz su verilir. Son olarak kağıt havlu otomatik olarak çıkar ve el yıkama işleminiz  eşsiz bir deneyimle son bulur. Ayrıca kablosuz internet üzerinden kontrol edilebilen, 10”, dokunmatik, multimedya ekranı sayesinde video, reklam yayını da yapabilirsiniz.

Smixin comfort akıllı el yıkama sistemleri

Smixin Comfort

Smixin Comfort : Mevcut  lavabolar üzerine uygulanabilmektedir.. Su ve havayı karıştıran akıllı sensörü ve karıştırma ünitesi sayesinde %90’a varan su tasarrufu yapmanızı sağlar.

Smixin el yıkama makinelerinin videoları için;

                                                                                                                                          

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için https://torapetrol.com/ adresini ziyaret edebilir ya da 7/24 hizmet veren 0850 222 87 22 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.