05.05.2018 Sırbistan

TORA ‘NIN GELENEKSEL BÖLGE SERVİS TOPLANTISI BU YIL 28 ŞUBAT – 03 MART TARİHLERİ ARASINDA SIRBİSTAN’IN BAŞKENTİ BELGRAD‘DA GERÇEKLEŞTİ.

Sn. Fatih Akın ve Sayın Mine Akın başta olmak üzere tüm Tora yönetim kurulu üyeleri, Tora çalışanları ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen bölge servisleri  ile 80 kişilik grup 2018 Bölge Servisi Toplantısı için Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da bir araya geldi. İlk gün düzenlenen Belgrad gezisi boyunca Tora ailesi, Kale Meydanı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, meşhur kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, St. Sava Kilisesi, Nikola Tesla Müzesi ve Cumhuriyet meydanı gibi şehrin özel yerlerini gezerek, beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, kültür ve spor başkenti Belgrad’ı tanıma imkânı buldu.  Gezinin ardından Kalemegdanska Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğinde doyasıya eğlenildi.

İkinci gün, Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fatih Akın’ın Tora‘nın yapısı ve bayileri ile ilgili açılış konuşması ile başlayan eğitim ve toplantı, tüm gün boyunca devam etti. Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ertüm Tüfekçi konuşmasında 2017’nin genel değerlendirmesi ve  2018 yılında bizi nelerin beklediği hakkında bilgi verirken; Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Özgün Mutlu 2017’de Tora’nın içinde yapılan değişiklerden ve 2018 yılında uygulamaya geçilecek olan yeniliklerden bahsetti. İlklerin öncüsü olan Tora, Toplantıya katılamayanlar için Tora uygulaması üzerinden bir etkinlik yönetimi sayfası oluşturdu. Hem bu sayfadan paylaşılan hem de toplantıda olan bölge servislerinin soru ve görüşlerinin değerlendirilmesi üzerine interaktif bir şekilde ilerleyen toplantı yönetim kurulu başkan yardımcısı Sn. Mine Akın’ın kapanış konuşması ile son buldu.  Toplantı sonrası 1700 ‘lü yıllardan kalma Dva Jelena Restaurant’ta Restaurant ‘ta düzenlenen  gala yemeğinde SEÇ, SATIŞ ve SAHA UYGULAMALARI kategorilerinde en başarılı bölge servisleri ödüllendirildi.

Üçüncü gün Sırbistan’ın Voyvodina eyaletine düzenlenen gezide  Novi Sad ve Karlofça bölgesi gezildi. Petrovaradin Kalesi Karlofça anlaşmasının imzalandığı Barış Şapeli gezildi.  Bölge servisleri ve Tora bu toplantıda hem doya doya birlikte zaman geçirdi hem de  kültür turu yapma şansı oldu.

TOPLANTIYA DAMGA VURAN SÖZLER

Fatih Akın: “Geçmişimiz sağlam olduğu için geleceğimizi öngörebiliyoruz”

Mine Akın: “Değerli bölge servislerimiz, hepinize yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz.”

Özgün Mutlu: “Güncelleme ve yenilikler getirdik. Artık her şey daha kolay olacak.”

Ertüm Tüfekçi: “Hedefimiz tekrar birinci olmak.”

Metin Özen: “2017 bizim için büyük bir sıçrama yılı oldu.”

Hasan Delihasan: “Garanti için güvenli montaj, güvenli montaj için de deneyimli bir ekip gerekir.”

Anıl Tüfekçi: “İletişim bizim için çok önemli”

Bekir Çavdaro: “2017’de birçok sektör organizasyonuna katıldık ve birçok güzel ödül kazandık.”

Alper Şirin: “Büyük miktarda yakıtı uzun süre saklamak zordur. Biz yakıtın bozulmayacağına dair garanti veriyoruz.”

Serkan İktü: “Gelecek nesillere sürdürülebilir bir çevre için çalışmak temek gayemizdir.”

EN BAŞARILI BÖLGE SERVİSLERİNE ÖDÜLLER

SEÇ Performans Ödülü – İmtek Akaryakıt

SEÇ Gelişim Ödülü – Atesan Ticaret

SEÇ Gelişim Ödülü – Ülker Petrol

SAHA Performans Ödülü –  CNR Akaryakıt

SAHA Gelişim Ödülü – Elitaş

SAHA Gelişim Ödülü – Koç Akaryakıt

SATIŞ Performans Ödülü –  Tümaks

SATIŞ Gelişim Ödülü – Güven Pompa

SATIŞ Gelişim Ödülü – Lidya Akdeniz