20.01.2017 İstanbul

TORA Petrol’e BP’den 2016 SEÇ-G Birincilik Performans Ödülü Verildi

BP tarafından düzenlenen ödül töreninde TORA Petrol, 2016 yılı SEÇ-G Birincilik Performans Ödülüne layık görüldü.

Ödül, BP Akaryakıt Türkiye Ülke Müdürü Martin Thomsen tarafından Tora Petrol Kalite ve SEÇ Departman Müdürü Anıl Erdinç Tüfekçi’ye takdim edildi. Tora Petrol Kalite ve SEÇ Departmanı, 2016 yılı boyunca yapmış olduğu çalışmalar, eğitimler ve denetlemeler sonucunda göstermiş olduğu performans ile ödülü hak etti.

  BP Genel Merkez’de verilen ödül törenine Tora Petrol Yönetim Kurulu Üyesi Ertüm Tüfekçi, Tora Petrol Yönetim Kurulu Üyesi Özgün Mutlu ve Tora Petrol Kalite ve SEÇ Departman Müdürü Anıl Erdinç Tüfekçi katıldı. BP Akaryakıt Türkiye Ülke Müdürü Martin Thomsen’in yanı sıra törende BP Akaryakıt Yatırım Müdürü Yiğit Meral, BP Akaryakıt Mühendislik Müdürü Gülin Akdeniz, BP Akaryakıt Operasyonları SEÇ-G Koordinatörü Emir Özdemir, BP Akaryakıt Bakım ve Servisler Koordinatörü Ensar Nurlu, BP Projeler Mühendislik Koordinatörü Engin Özlü katılım gösterdi.

  Ödülün teslimi ardından Anıl Erdinç Tüfekçi “Öncelikle bu ödül uzun bir süreç sonucunda tüm çalışanlarımızın emeğiyle elde edilen bir başarının ürünüdür. Bu ödülü BP’den almış olmak ayrıca bizi çok mutlu etmiştir. Uzun bir aradan sonra BP’nin tekrar SEÇ-G Performans ödülü vermesinde emeği geçenlere kendi adıma ve Tora adına çok teşekkür ederim. Bu ödülün hem bizim hem de sektörün SEÇ kültürünün geliştirilmesi için yaptığı çalışmalara çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum.”açıklamalarında bulundu.