28.07.2022 İstanbul

 

TORA’nın iş ortağı olduğu Türkiye’nin ilk yeni nesil pompa yazar kasası Beko 1000 TR, Bakanlık onayını aldı

Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı 527 no’lu Tebliğ sonrası akaryakıt istasyonlarında kullanımına karar verilen Yeni Nesil Akaryakıt Pompa Ödeme Kaydedici Cihazlarda, TOKEN ve TORA iş ortaklığı kapsamında izin verilen ilk marka BEKO yeni nesil pompa ÖKC’lerin Nisan ayı itibarıyla montajlarına başlanmıştı.

25.07.2022 tarihinde Bakanlık tarafından yayınlanan yeni nesil pompa ödeme kaydedici cihaz onaylı firmalar ilan edilmesi sonrası ilk onay alan Beko TOKEN firması TORA ile sağladığı iş ortaklığı kapsamında  BEKO marka yeni nesil ÖKC‘lerin tüm yurt çapında satış ve montaj faaliyetlerine son surat başladı.

İlgili tebliğ  gerekliliklerin ek olarak barındırdığı özellikleriyle sektöre birçok yenilik getiren Beko 1000 TR ile akaryakıt istasyonlarında yeni bir dönem başlıyor.

BEKO Yeni Nesil Akaryakıt Pompa Ödeme Kaydedici Cihazları için TORA ile iletişime geçebilir veya  www.akaryakityazarkasa.com sitesinden sipariş oluşturarak stoklardaki binlerce hazır ürünlerden hiç beklemeden bu yeni teknoloji ve deneyime hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için TORA Destek Hattı 0850 222 87 22 numarasından TORA’ya ulaşabilir ya da www.akaryakityazarkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.