29.09.2022 İstanbul

Yazar kasa özellikleri nelerdir?

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığından onaylı ilk yeni nesil yazar kasa olan Beko 1000 TR yeni nesil yazar kasalar bünyesinde barındırdığı teknolojik üstünlük ve özellikleri sayesinde akaryakıt istasyonlarına daha verimli ve sorunsuz çalışma imkanı sağlamaktadır.

Tüm pompa marka/modelleri ve EPDK lisanslı otomasyonlarla entegre çalışabilen Beko 1000 TR, zorlu hava koşullarına ve darbelere dayanıklıdır.

Standart olarak sunulan Wi-Fi, 4G, Bluetooth ve Ethernet bağlantı seçenekleri sayesinde veri aktarımı ve uzaktan servis imkanı sağlamaktadır.

Standart olarak sunulan entegre POS özelliği sayesinde Beko 1000 TR ile müşterilerinize opsiyonel olarak pompa yanında ödeme imkanı sunabilirsiniz. Kredi kartı ile temassız, manyetik veya çipli olarak işlemi tamamlayabilir ya da nakit ile de ödeme alabilirsiniz.

Bu sayede müşterilerinize yeni ve kolay bir ödeme deneyimi sunarken, satış işleminizi hızlandırarak istasyonunuzda daha verimli çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Beko 1000 TR pompa yazar kasa ile pompa yanında Beko 400 TR Android POS ile markette kolaylıkla ödeme alabilirsiniz.

Pompa yazar kasadan başlattığınız işlemlerdeki plaka ve tutar bilgisi otomatik olarak Beko 400 TR’ye aktarılır. Manuel bilgi girişini ortadan kaldırarak hatalı işlemi önleyen bu özellik ile satış işlemleriniz hızlanır, kasa önü kuyrukları azalır.

Beko 400 TR’nin arka dokunmatik ekranı ile cihazı müşteriye çevirmenize gerek kalmaz, yeni ve kolay bir ödeme deneyimi sunar.

Tüm bu özellikleri ile birlikte Beko 1000 TR Yeni Nesil Pompa Yazar Kasaları TORA olarak tüm Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarının hizmetine sunmaktayız.  Yazar kasa için www.akaryakityazarkasa.com adresinden ya da 0850 222 87 22 iletişim numaramızdan TORA güvencesi ile ürün satışı ve montaj hizmeti alabilirsiniz.