Gilbarco, en iyi akaryakıt pompası ve dispenseri.

Beko 1000 TR Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa ve POS

Türkiye’nin entegre pos’a sahip ilk yeni nesil pompa yazar kasası Beko 1000 TR ile, müşterilerinize opsiyonel olarak pompa yanında ödeme imkanı sunabilir, TokenX ile tüm raporlama ve iş yönetiminizi tek bir platform üzerinden yapabilirsiniz. Uzaktan müdahale ve yaygın servis desteği ile istasyonunuzda operasyonun kesintisiz devam etmesini sağlar.

İstasyonunuzda bulunan eski nesil EKÜ’lü veya EKÜ’süz Beko, Profilo, Mepsan, Turpak, Pavo, Vera, Teknoloji, Unimep, Payminal vb. mevcut yazar kasanızın yerine hemen yeni nesil BEKO yeni nesil pompa yazar kasayı devreye alabilirsiniz. EPDK lisanslı tüm otomasyon (Tora, Asis, Mepsan, Turpak, Petronet, Tarnet, Trigon vb.) firmaları ve akaryakıt & LPG pompaları ile %100 uyumludur. En son teknoloji ile geliştirdiğimiz POS cihazları ve bu cihazlar için özel tasarlanmış aksesuarları keşfedin.

Stoktan hemen teslim ürünlerle hemen hizmete başlayabilirsiniz. Standart donanım olan 4G ve modem ile hiçbir kablolama veya altyapı maliyetine girmeden ekonomik çözüm elde edebilirsiniz. Temassız kredi kart ile müşterileriniz siz isterseniz markete girmeden hemen pompa yanında ödeme yapabilir. Standard donanım olan pompa üstü ödeme imkanını istasyon sahibi istediği zaman açıp kapatabilir. Beko ve Tora ‘nın hızlı montaj için 350 servis noktası bulunmaktadır.

Tüm ürünler Arçelik A.Ş. güvencesi ile 2 yıl garantilidir.

Tüm Akaryakıt, LPG ve Adblue pompaları ve dispenserları ile %100 uyumludur.

BEKO 1000 TR Pompa Yazar Kasa
BEKO 400 TR Android POS Cihazı