10.03.2012 Amsterdam,

Tora Washtec Bayi Toplantısına Katıldı

2012 ULUSLARARASI  WASHTEC BAYİ SATIŞ  TOPLANTISI HOLLANDA DA GERÇEKLEŞTİ.

Dünyanın en buyük Fırçalı Yıkama makina üreticisi WASHTEC 2011-2012 satış toplantısını 20  ülke bayisi ile birlikte Hollanda da gerçekleştirdi.2011 yılında ürün yelpazesine WashTec Yıkama makinalarını katan Tora Petrol adına toplantıya şirket ortaklarından  Ertüm TÜFEKÇİ ve Endüstriyel Tesisler Müdürü Alper Buğra ŞİRİN katıldı.

Toplantı  ve Firma Hakkında bilgi veren Tora PetrolEndüstriyel Tesisler Müdürü Alper Buğra ŞİRİN ;

Merkezi Almanya’nın Augsburg olan WashTec 14 şube ve dünya çapında 60 farklı ülkede bulunan satış ve servis ağı ile hizmet vermektedir.

2011 yılında WashTec grubu 1.600’e varan çalışanı ile 270 Milyon Euro(€) ciro elde etmiştir.WashTec en yakın rakibinden iki kat daha büyük bir Pazar payına sahiptir.Avrupa da kurulu 30.000’i aşkın yıkama sistemi mevcuttur ve Hergün 2.000.000’dan fazla araç WashTec kullanılarak temizlenmektedir.

Basit bir yıkama makinasın’dan tam donanımlı bir bakım paketine kadar müşterinin seçebileceği geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Avrupa da kurulu Makine sayısı,geniş ürün yelpazesi,ve 500’den fazla mühendisten oluşan servis ağı ile WashTec yenilikçilik ve Pazar payı bakımından araç yıkama sektöründe lider konumdadır.Uzun yıllar boyunca edindiği deneyimler başarılarının temelleridir.

WashTec müşterilerinin farklı ihtiyaçları olduğunu tespit edebiliyor.Bu sebeple hizmet ve ürün yelpazesini müşteri ihtiyaçlarına göre odaklıyor ve doğru ürünü müşteriye ulaştırıyor.

WashTec Müşterileri arasında;

  • Petrol Şirketleri ve İstasyonları,
  • Toplu Taşıma Firmaları,Nakliye ve seyahat acentaları,
  • Araba Üreticileri,
  • Süpermarketler,
  • Araç kiralama şirketleri  yer almaktadır.

           Tora Petrol ile birlikte Türkiye pazarına giren WashTec;

  • EASY WASH
  • YIKAMA TÜNELLERİ,
  • SOFTCARE EVO
  • SOFTCARE JUNO modelleri ile siz değerli  müşterilerine hizmet verecektir.

            Özellikle SOFTCARE juno modeli 2.5 dakika da aracınız yıkanır ve kurutulur.Bu     süre de  WashTec’i  dünyanın en hızlı yıkama makinası yapmıştır.

            Araç Yıkama da insanların en çok çekindiği nokta ise yıkama sırasında araçlarında oluşan çiziklerdir.İşte 80 yılı aşkın tecrübesi ile ürettiği SOFTEC fırça ile araçlarınız çizilmeden ve boya üzerinde iz bırakmadan yıkanır.