FE PETRO Akaryakıt Dalgıç Pompa

FE PETRO marka dalgıç pompa sistemleri, diğer tüm yakıt pompalama sistemlerinin ölçüldüğü standardı belirler. Sınıfının en iyisi akış oranları ve uzun bir güvenilirlik geçmişiyle desteklenen FE PETRO pompaları, dünyanın her yerindeki binlerce müşteriye her gün yakıt sağlamaktan sorumludur.
Performans Lideri
Değişken hız teknolojisi ve yalnızca FE PETRO pompalarda bulunan MagShell tasarımı gibi benzersiz özellikler, endüstri sınıfının en iyi akış hızlarını sağlar.
Güvenilirlik
Bir pompa güvenilir ve emniyetli olmalı yüksek performans göstermelidir. Bu nedenle, dünya çapındaki binlerce istasyon sahibi, 25 yılı aşkın süredir işlerinin akmasını sağlayan FE PETRO pompalarına ve Franklin elektrik motorlarına güvenmektedir.
Güvenli Servis
FE PETRO pompalarının sağlam tasarımı ilk günden beri neredeyse hiç değişmedi, yani 1988’den beri kurulan pompalarımıza bakım koruma özellikleri ve geriye dönük olarak tam uyumluluk ile servis veriyoruz.

Gelişmiş Koruma
Korozyonu durduran, özel toz kaplamalı, elektronik kaplamalı ve paslanmaz çelik bileşenler, pompanızı ve tüm yakıt sistemini hızlandırılmış korozyona karşı korur.
Yakıt Uyumluluk
FE PETRO pompaları, hem UL79A (%85’e kadar etanol) hem de UL79B (%20’ye kadar veya %100’e kadar Biyodizel) ile UL listesindedir.
Değişken Ayarlanabilen Uzunluk
Şantiyede farklı çap/uzunluklara hazırlıklı olun. Patentli teleskopik pompalarımız, bu mükemmel uyum için yerinde çaplara göre ayarlama yapmanızı sağlar.
Giriş Filtresi
Sistem hasarını, pompalama yavaşlamalarını önleyen, zararlı tank kalıntılarının, tortuların ve korozyonun pompalama sisteminize girmesini önleyen filtre sistemine sağlar.
Türbin Pompa Arayüzü
Su içinde pompa otomasyonu, tıkanmış giriş artışı, tank seviyelendirme ve tank önceliği dahil olmak üzere uzaktan pompa izleme ve kontrolü sağlanmaktadır.