Red Jacket Akaryakıt Dalgıç Pompa

Tüm akaryakıt istasyonlarının basınçlı akaryakıt hatlarında kullanılması gereken ATEX sertifikalı akaryakıt dalgıç pompa Red Jacket markasıdır. Servis ve montaj kolaylığıyla bir adım öne geçen Red Jacket dalgıç pompaları, hem bakım masraflarını hem de servis maliyetlerini minimuma indirmektedir.

Tora Petrol Red Jacket markasının Türkiye distribütörlüğünü 10 yılı aşkın süredir sürdürmektedir. Red Jacket akaryakıt dalgıç pompaları tüm gerekli kontrollerden geçtikten sonra teste tabi tutulmakta ATEX sertifikası Gilbarco’dan alınan yetki ile basılmaktadır. 1 ½ , 2 ve 4 HP akaryakıt dalgıç pompaları bulunmaktadır. Red Jacket aynı zamanda LPG dalgıç pompasınu da satışa sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz mekanik kaçak dedektörü MLD veya elektronik kaçak dedektörü ile çalışmaktadır. TSE 12820’ye göre tüm kaçak dedektörleri yılda bir kere uzman personel tarafından kontrol edilmelidir.

Red Jacket dalgıç pompa kullanarak hem elektrik ekonomisi yapabilir hem de tüm akaryakıt hatları, akaryakıt tankı ve akaryakıt pompası kontrol altında tutabilirsiniz.