ZVA Akaryakıt Tabancası

ZVA Akaryakıt Tabancası akaryakıt istasyonlarında akaryakıt pompası için kullanabileceğiniz en uzun ömürlü akaryakıt tabancasıdır. Almanya’da üretilen ZVA akaryakıt tabancaları ATEX ve EN13012 sertifikalarına sahiptir. Diğer akaryakıt tabancalarının 1 yıl olan ömürlerine karşılık, değiştirilebilir parçaları sayesinde ömrü 15 yıldır.  Gilbarco, Wayne, Tokheim, Mepsan ve Mekser marka akaryakıt pompası ve akaryakıt dispenserleri ile yüzde yüz uyumludur. Kablolu ya da kablosuz Turpak, Orpak, Asis, Petronet, Mepsan vb. akaryakıt pompa otomasyonları ile tam uyumludur.

Standart akaryakıt tabancası yanında Adblue, Buhar Geri Dönüşüm (Vapour Recovery), Tanker, Uçak-Helikopter, LPG ve CNG Tabancaları, mafsal, breakaway, akaryakıt hortum ve aksesuarları mevcuttur.

Elaflex markası ve ZVA markasının Türkiye distribütörü olan TORA, akaryakıt, LPG, Adblue ve CNG için çözümler sunmaktadır. En iyi akaryakıt tabancası ZVA kesinlikle damlatmaz ve sızdırmaz. Bu sayede dolum sırasında akaryakıt kaybını da önlemiş olursunuz.

İstasyonların tercihi ZVA damlatmaz akaryakıt tabancası.