SK700 II CNG

Gilbarco SK700 II CNG dispenser

Gilbarco SK700 II CNG dispenser, Gilbarco Veeder-Root un alternatif yakıtlar parçasıdır ve yüksek güvenlik , güvenilirlik ve performans taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

CNG, temiz, ekonomik ve doğada bol miktarda bulunmaktadır. Çevre dostu yakıtlarından biri olan, CNG popülaritesi doğalgazlı araç sayısındaki artış ile Avrupa’da büyümektedir. Gilbarco Veeder-Root markalı SK700-II CNG pompası kanıtlanmış bir tasarım sunuyor. Gilbarco SK700 II CNG dispenser, yüksek güvenlik, güvenilirlik ve performans taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. SK700-II CNG mevcut bulunan sistemlerinizde sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Tek ve çift hortum sütunu ile bağımsız kullanım için dağıtıcılar içeren, SK700-II CNG müşterilere çeşitli kullanım seçenekleri sunuyor. Buna ek olarak SK700 II CNG LPG’de dahil olmak üzere başka yakıt dağıtıcılarıyla birleştirilebiir. İstasyon içerisindeki diğer sistemlerle kombin edilebilir. Bu sayade acil durumlarda diğer pompa ve dispenserlar ile birlikte kapatılabilir.