07.07.2015 İstanbul

Hava Su Ünitesinde 80 yılın tecrübesi PCL

Akaryakıt istasyonları, kamyon garajları, filo bakım istasyonları ve araçların olduğu her yerde  müşterilere verilmekte olan en önemli hizmetlerden biri hava  su saati uygulamasıdır. Yakıt almak için istasyona uğrayan müşterilerin %75’i mutlaka hava su saatini kullanılır. Bu sayede akaryakıt istasyon müşterileri araçlarının lastik basınçlarını güvenilir olarak düzeltmektedirler. Distribütörlüğünü yaptığımız  PCL marka hava su saatleri 70 yılı aşkın bir tecrübenin ürünüdür. 10 yılı aşkın süredir 5,000 üzerinde hava su saatini tüm akaryakıt ana dağıtım firmalarına tedarik etmiştir. Kullanım kolaylığı, sağlamlık ve kalitesinden ötürü akaryakıt istasyonları PCL marka hava su saatini tercih etmektedirler.  En uzun ömürlü hava su saatleri olan PCL hava su saatleri sürekli olarak kalibrasyonları yapılmakta bu sayede müşterilerin yol güvenliği sağlanmış olmaktadır. Kullanılan mekanik sensörler ile yıllarca sorunsuz olarak hizmet vermektedir.

PCL özelliklerinden bazıları :

– Uzun Ömürlü Seramik Sensör
– İstenilen Kurumsal  Renkte şase
– Düşük Voltaj Uyarı Sistemi
– Aydınlatmalı LCD Ekran
– Düşük basınç Uyarı Sistemi
– BAR ve PSI Göstergesi

 • Tam Sönük Lastik Fonksiyonlu
 • – Metal Buton
  · – Başlangıç değerine Otomatik Dönüş
  · – Hava Filtreli
  · – Lastikdeki Fazla Havayı Boşaltma Özelliği
  · – Sesli ve Görsel Dolum Sonu Uyarısı
  · – Otomatik Başlama

                                     

TR09 dar kasa, TR06 model geniş kasa klasik modellerin dışında  tercih edilen portatif tip hava su saati,  özellikle sahası küçük istasyonlarda HSS ünitesi önünde birikmeleri önleyebilen ve müşteri memnuniyeti sağlayan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Araç pompada yakıt alır iken aynı zamanda lastik havaları hızlı bir şekilde kontrol edilebilir.

Tora olarak müşteri memnuniyetimizi devamlı kılmak adına sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Son olarak hava su saatlerimize LED aydınlatmalı basınç tablosu eklendi. Bu sayede kullanıcılara karanlık alanlarda da basınç tablosunu okuma imkanı sunduk.

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen arayınız : 0850 222 87 22