Otomatik Araç Yıkama Sistemleri

Otomatik araç yıkama sistemleri konusu olduğunda, tercihinizi  dünya lideri, Alman markası Washtec’ten yana kullanın, farkı kendiniz görün.

Otomatik araç yıkama sistemleri artık akaryakıt istasyonları için yeni bir iş modeli. Biz de 50 yıllık tecrübesi olan ve dünyanın ilk fırçalı araç yıkama makinesini yapan Washtec ile ülkemizde bu tecrübeyi paylaşıyoruz. 2010 yılından beri Washtec Türkiye distribütörü olan Tora Petrol, otomatik araç yıkama makinesi sahiplerine hizmet vermekteyiz.

Otomatik oto yıkama makinası dendiğinde dünya lideri WashTec’in EasyWash modeli araçların temizliği için bütün gerekli fonksiyonları sunmaktadır; ön yıkama, hassas yıkama malzemesi ile yıkama ve kurutma yapar. WashTec yıkama makinelerinde kullanılan Softecs fırçalar, araba boyalarının sürekli parlamasını sağlar ve araçlar üstünde sürtünme izleri bırakmaz. Washtec yıkama makinası son derece uzun ömürlüdür ve 50.000 oto yıkamaya kadar sorunsuz çalışır. Washtec dünyanın en hızlı araç yıkama makinası üreticisidir. Washtec tünel araç yıkama sistemleri ile 200 araba bir saatte yıkanabilir. Büyük otoparklar, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve havalimanı otoparkları için Washtec tünel araç yıkama makinaları en doğru tercih olacaktır.

Otomatik araç yıkama sistemleri için bizler ile iletişime geçin ve hem çevre hem de iyi bir oto yıkama işi için ilk adımız birlikte atalım.

Otomobil, araba, kamyon, tır, otobüs ve özel araçlar için  fırçalı ve fırçasız araba yıkama makinaları konusunda uzmana danışmadan otomatik araba yıkama makinası almayınız.

Otomatik Araç Yıkama Sistemleri için Geniş Seçenekler

  • Her tür araç için doğru çözümün sağlanması
  • Düşük, orta ve yüksek hacimli araçlar için uygun
  • Tüm araç boyutları için modüler sistemle taşıyıcı tünel araç yıkama sistemleri
  • Jeton kullanarak kişinin kendi arabasını yıkamasının sağlanması
  • Tüm araç türleri için self servis oto yıkama teknolojisi
  • Kimyasal madde içermeyen ve çevre dostu su arıtma sistemleri
  • Tüm araç türleri için temizlik ve oto bakım ürünleri

Hızlı Hizmet

Profesyonel servis teknisyenleri ile hızlı hizmet size her zaman zamandan tasarruf sağlar.

Güvenilir bir deneyim

50 yılı aşkın yenilenen araba yıkama teknolojisi

Her gün 2 milyondan fazla araç Washtec ile yıkanır.