Akaryakıt Otomasyonu EVO™ 200 ve EVO™ 400

EVO™ 200 ve EVO™ 400 Tank Otomasyon Sistemi Kontrol Panelleri (ATG’ler), küçük ve orta boy yakıt sistemleri için son derece hassas envanter yönetimi ve çevresel sensör uygulamalarına olanak sağlar.

Basit Arayüz

Tam renkli 7” LCD dokunmatik ekran, başka hiçbir yerde bulamayacağınız basitleştirilmiş kullanıcı özellikleriyle en iyi kullanıcı deneyimi sağlayan ara yüzdür.

Güvenli Veri

EVO™ Serisi ATG’ler, elektrik kesintilerine veya diğer sistem kesintilerine karşı koruma sağlamak için özelleştirilebilir kullanıcı rolleri, kullanıcı etkinliği izleme ve 3 yıla kadar veri yedekleme ile EPDK gerekliliklerini karşılama ve güvenlik tehditlerine karşı en iyi çözümü sunar.

Sensör Kapasitesi
EVO™ 200, 6 adede kadar sensör ve prob kombinasyonunu desteklerken, EVO™ 400, 14 adede kadar sensör ve prob kombinasyonunu destekleyebilir.
Dalgıç Pompa Kontrol Arayüzü
Smart Vfc modülü ile yapılan dalgıç pompa kurulumlarında dalgıç pompa ile haberleşme sağlanarak depo içi kritik ürün ve su alarmı gibi durumlarda dalgıç pompa kontrolü sağlanabilmektedir. Dalgıç Pompa ile ilgili tüm veriler control paneli ekranından izlenebilmeketedir ve uzaktan kontrolü mümkün hale gelmektedir.
Uzaktan İletişim
FFS PRO™ Connect web arayüzü, kullanıcıların herhangi bir web özellikli cihazdan bir EVO™ Serisi ATG’ye güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak sağlar. Tüm alarmlar ve raporlar otomatik olarak alınabilir.
Envanter Mutabakatı
Envanter Mutabakatı, yakıt kaybını veya kazanımlarını yüksek düzeyde doğrulukla tespit etmek için tank hacmini, dolumları ve satış verilerini analiz eden otomatik bir sızıntı tespit ve mutabakat işlevidir.
Tank Otokalibrasyonu
Otomatik olarak son derece doğru bir tank kalibrasyon tablosu oluşturan bu işlevle, ATG’ye programlanan hatalı tank bilgilerinin neden olduğu teslimat raporlamasındaki ve günlük mutabakatlardaki tutarsızlıkları ortadan kaldırın.
YENİ: Debi İzleme
Otomatik günlük raporlama ve alarmlarla olası yavaş akış sorunlarını tespit edin ve bunlara tepki verin, Akış hızlarını ve dağıtıcı verimini iyileştirmeye yardımcı olun.