Akaryakıt tank otomasyonu EVO™ 600 & EVO™ 6000

EVO™ 600 & EVO™ 6000 Tank otomasyon sistemi kontrol paneli serisi ile her boyuttaki yakıt sistemi için son derece hassas envanter yönetimi ve kusursuz bir izleme sağlar. İstasyon sahiplerinin ve operatörlerin değişen ihtiyaçları ile gelişen EVO™ 600 & EVO™ 6000, yakıt yönetimini her kullanıcı için daha da kolaylaştıracak yeni yetenekler sunar.

Basit Arayüz
Tam renkli 7” LCD dokunmatik ekran, başka hiçbir yerde bulamayacağınız basitleştirilmiş kullanıcı özellikleriyle en iyi kullanıcı deneyimi sağlayan arayüzdür.
En yeni Teknolojiler
EVO™ 6000 & EVO™ 6000 kontrol panelleri ile ayrıca Corrosion Control™ Sistem otomasyonu ve izleme, Elektronik Hat Sızıntı Tespiti ( ELLD ) ve DEF/AdBlue® devir daimi gibi gelişmiş özellikler sunar
Güvenli Veri
EVO™ Serisi ATG’ler, elektrik kesintilerine veya diğer sistem kesintilerine karşı koruma sağlamak için özelleştirilebilir kullanıcı rolleri, kullanıcı etkinliği izleme ve 3 yıla kadar veri yedekleme ile EPDK gerekliliklerini karşılama ve  güvenlik tehditlerine karşı en iyi çözümü sunar.

Teknik Avantajlar

YENİ: Korozyon Kontrolü™ Sistemi
Yakıt sisteminizde korozyona neden olan suyu proaktif olarak izleyin ve otomatik olarak giderin.
YENİ: AdBlue® Devridaim
Enerji ve maliyet tasarrufu sağlayan devridaim işleviyle donmuş hatları önlerken Dizel Egzoz Sıvısı (DEF) sisteminizi otomatik kontrol edin.
YENİ: Debi İzleme
Otomatik günlük raporlama ve alarmlarla olası akış sorunlarını tespit edin ve bunlara tepki verin, akış hızlarını ve pompa verimini iyileştirmeye yardımcı olun.
YENİ: Güvenlik Özellikleri
Özelleştirilmiş erişim düzeyleriyle sınırsız kullanıcı rolü oluşturun – tümü bireysel kullanıcı oturum açma işlemleri ve en yeni TLS/SSL protokolleri ile web tarayıcıları ve ATG arasında veri şifrelemesini sağlar.
YENİ: Kullanıcı Arayüzleri
İki ek Tek Dokunuşş düğmesi, daha sığ bir menü yapısı ve FFS PRO® Connect aracılığıyla uzaktan erişim, her kullanıcı için gezinmeyi kolaylaştırır.
YENİ: Daha Hızlı
Tamamen yeni ve daha hızlı bir işlemci, yazılım güncellemelerinden birkaç saniye sonra yeniden başlatılmasını sağlayarak istasyonları açık ve çalışır durumda tutar.
Sensör Kapasitesi
EVO™ 600, 36’ya kadar sensör ve 36’ya kadar probu desteklerken, EVO™ 6000, 72’ye kadar sensörü ve 72’ye kadar probu destekleyebilir.
Dalgıç Pompa Kontrol Arayüzü
Smart Vfc modülü ile yapılan dalgıç pompa kurulumlarında dalgıç pompa ile haberleşme sağlanarak depo içi kritik ürün ve su alarmı gibi durumlarda dalgıç pompa kontrolü sağlanabilmektedir. Dalgıç Pompa ile ilgili tüm veriler control paneli ekranından izlenebilmektedir ve uzaktan kontrolü mümkün hale gelmektedir.
Uzaktan İletişim
FFS PRO® Connect web arayüzü, kullanıcıların herhangi bir web özellikli cihazdan doğrudan bir EVO™ Serisi ATG’ye güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak tanır.
Envanter Mutabakat
Envanter Mutabakatı, yakıt kaybını veya kazanımlarını yüksek düzeyde doğrulukla tespit etmek için tank hacmini, dolumları ve satış verilerini analiz eden otomatik bir sızıntı tespit ve mutabakat işlevidir.
Tank Otokalibrasyonu
Otomatik olarak son derece doğru bir tank kalibrasyon tablosu oluşturan bu işlevle, ATG’ye programlanan hatalı tank bilgilerinin neden olduğu teslimat raporlamasındaki ve günlük mutabakatlardaki tutarsızlıkları ortadan kaldırın.
Elektronik Hat Kaçak Tespiti
Elektronik hat kaçak tespiti (ELLD), her hattın özelliklerini öğrenerek olası konfigürasyon hatalarını ortadan kaldırır ve benzersiz kaçak tespit doğruluğu sağlar.

Gelişimi Asla Durdurma

Sınırsız Kullanıcı Rolü
Sınırsız, özelleştirilebilir kullanıcı rolleri ve oturum açma güvenlik özellikleri, kullanıcı etkinliğini takip ederken istenmeyen erişime karşı koruma sağlar
Veri koruması
En son endüstri standardı TLS/SSL protokolleri, web tarayıcıları ve ATG arasında veri şifrelenmesi sağlar.
Entegre Wifi
iOpsiyonel entegre Wifi, istasyon depolama tanklarına yapılan dolum operasyonunda operatörler için envanter seviyelerinin güvenli ve korumalı yerinde görüntülenmesini sağlar

DALGIÇ POMPA KONTROL ARAYÜZÜ
Dalgıç pompalarınız ile EVO™ Serisi ATG’ler arasında bir haberleşme sağlanarak oluşturulan güçlü bir yakıt yönetim sitemidir. Bu sayede ilave hiçbir röle vb. donanıma gerek kalmadan depo içi kalite, hsse ve mevcut doannımlarınızı korumaya yönelik tüm aksiyonlarınızı alabilirsiniz. Örneğin tank içinde su olması durumunda yada bir sızıntı tespit edilmesi durumunda ilgili dalgıç pompa durdurulabilir, manifolt yada sifon tanklarınızın yönetimi otomatik olarak yapılabilir. Dalgıç pompa performans verileri konsol üzerinden görülebilir ve sisteminizin performansını sürekli iyileştirebilirsiniz

KOROZYON KONTROL™ SİSTEMİ
The EVO™ 600 & EVO™ 6000 kontrol panelleri Su Ayırıcı ve Korozyon Algılama Sensörü ile uyumlu olup, istasyonlarda tank içerisinde korozyona neden olan suyun tanklardan çıkarılmasını tamamen otomatikleştirmesini ve aşındırıcı ortamları izlemesine olanak tanır.