Project Description

29.04.2021 İstanbul

TORA 23. YAŞINDA!

Türkiye’nin en büyük endüstriyel mühendislik şirketlerinden TORA, 23 yaşında.

1998 yılında İstanbul’da kurulan Tora  A.Ş. akaryakıt, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermektedir. Projelendirme, uygulama, periyodik ve koruyucu bakım, makine teçhizat üretim ve hazır ürün satışı faaliyetlerinin yanı sıra, isteğe yönelik (terzi modeli) profesyonel çözümler üreten bir kuruluştur.

Bugün ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile tüm Türkiye ve yurt dışı da dahil yüzlerce müşteriye ulaşmaktayız.

Temsilcisi ve çözüm ortağı olduğumuz dünyanın önde gelen firmalarının “Avrupa Yüklenicileri” listesinde yer alarak Avrupa ülkelerinde de iş yapabilir konumdayız.

TORA’nın bugün sektörde gelmiş olduğu konum, temsil ettiği dünya lideri ürünler, hizmet verdiği seçici  müşteri portföyünü bilgi ve insana yaptığı yatırıma borçludur.

Alternatif ve yenilenebilir çevre dostu enerjiler konusunda yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarımız, teknolojik uygulamalarımızın yanı sıra, sahada kullanılan ekipmanların üretimi için sürekli araştırma ve yatırım yapmaktayız.

TORA Ailesi olarak dünyada ve ülkemizde yaşanan bu zorlu süreci en kısa zamanda atlatmayı ümit ederek, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile tekrar bir araya gelmeyi temenni ediyoruz.