Gilbarco-SK700-II-akaryakit_pompasi

SK700 II Akaryakıt Pompası

Gilbarco  SK700’ün evrim geçirmiş hali Gilbarco SK700 II Akaryakıt Pompası , en dayanıklı akaryakıt pompasıdır. SK700’ün oldukça itibarlı ve başarılı temellerinden yola çıkan Gilbarco, SK700 II akaryakıt dispenserini SK700 kadar dayanıklı, güvenilir ve esnek, olarak tasarlamış, eskisinden daha iyi olmasını sağlamıştır. Gilbarco SK700 II senelerdir tüm Shell istasyonlarında kullanılmaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ve geliştirme faaliyetlerimiz sonucunda Gilbarco SK700-II;

  • Toplam sahip olma maliyeti en düşük akaryakıt pompasıdır.
  • En ileri teknoloji ürünüdür.
  • Üstün son kullanıcı deneyimine sahiptir.
  • Müşteri gereksinimlerine uygun olarak uygulanabilir.
  • En dayanıklı uzun ömürlü akaryakıt dispenseridir.
  • Bayrak tipi en güvenilir akaryakıt pompasıdır.

Yüzlerce Shell akaryakıt istasyonunda yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir.

En düşük toplam yatırım ve işletim maliyeti SK700, yarattığı özel değerle rakipsiz kaliteyi birleştirmiştir. Gilbarco Veeder-Root, SK700-II’yi yaratırken bu dengeyi korumaya ve mümkün olduğu ölçüde geliştirmeye çalışmıştır. SK700-II’nin tüm üretim aşamalarında en yüksek kalite ve en yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler kullanılmıştır. SK700-II, ömür boyu kullanım düşüncesiyle üretilmiş bir üründür. Her Gilbarco Veeder-Root ürünü gibi, SK700-II de kalite garantilidir. Üretim Parça Onay Prosesi (Production Part Approval Process), ürünün her parçasının titizlik isteyen standartlara uygun olarak üretilmesini amaçlamaktadır. Siparişten teslimata kadar olan süreçte hataların oluşmasını engelliyen “Poka Yoke” proses sistemi, problemleri daha meydana gelmeden önce saptayarak siparişinizin zamanında ve hatasız şekilde size ulaşmasını sağlar.

Toplam yatırım maliyetini azaltmak için tasarlanmış olan iç şase yüksek korozyon direncine sahip malzemelerden yapılmıştır. Dış etkenlere karşı üstün dayanım sağlayan paslanmaz çelik ve GRP paneller opsiyoneldir. Su girişini tamamen engellemek için yeniden
yapılandırılan elektronik tasarım pompa kafasına yerleştirilmiştir ve kablo bağlantı hatalarını ortadan kaldırmak ve kullanımı  olaylaştırmak için klemens bloğu kabloları kutuplanmış konektörlerle değiştirilmiştir. Yeni hidrolik devre iç yerleşim düzeni, motorun,
pompalama ünitesinin ve opsiyonel buhar geri kazanma sisteminin erişilebilirliğini artırmıştır. Daha az parçayla geliştirilmiş hidrolik üniteler sayesinde daha çok güvenlik ve montaj kolaylığı sağlanmıştır. SK700-II, olası kaçak ve sızıntıları asgariye indirmek ve montaj ve sökme hızını artırmak için tamamen yeniden tasarlanmış boru bağlantı sistemlerini kullanmıştır. Gilbarco Veeder-Root dikkatli bir  yaklaşım ve tasarım uzmanlığı uygulaması ile bakım ve montaj sürelerini azaltmanıza yardım eder ve sonuç olarak kazancınızı artırır.