Jenerator akaryakıt sistemleri

Jeneratör Akaryakıt Otomasyonu

Avm, otel, okul, kampüs, hastane, datacenter, veri merkezi ve banka için kurulu olan jeneratör sisteminize ait jeneratör akaryakıt otomasyon sistemi ile 7/24 takip edebilirsiniz. Yakıt parlatma (fuel polishing) özelliği ile düzenli bir şekilde yakıtın ilk gün kalitesinde tutmayı sağlayarak tesisinizi emin bir şekilde kotuyabilirsiniz. Yakıt otomasyonu çift cidarı akaryakıt tankınızda bulunan yakıt seviyesini çok hassas bir şekilde takip eder ve uzaktan izleme imkanı verir. Uzaktan izleme sistemi ile jeneratör akaryakıt dolum sonucunu anında kontrol etme imkanı verir, jeneratör tankları ve yakıt tesisatı kaçak kontrolü yapılabilir.

Elektronik yakıt hat kaçak dedektörü ile sürekli olarak jeneratör akaryakıt tesisatınızı 0,4 Litre/saat’den büyük bir kayıp olmasının önüne geçebilirsiniz. Seviye 3 ve Seviye 4 Veri Merkezi için gereken tüm otomasyon altyapısı kurulabilir.

Akaryakıt jeneratör altyapı projelendirmesi ihtiyaçlarınız için en hızlı şekilde 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Ana akaryakıt tankları, günlük (daily) tankların imalatı, yakıt ikmal hatlarının imalatı ve süreç takibi için otomasyon altyapısını kurmaktayız.

Bugüne kadar 3,000 adet üzerinde jeneratör yakıt sistemi TSE 12820‘ye göre  çeşitli hastane, alışveriş merkezleri, otel, okul, üniversite, kampüs, veri merkezleri, site ve bankalarda kurulmuştur.