kanopi aydınlatma

Kauçuk Tanker Buhar Geri Dönüşüm Hortumu

Hortum Tipi: LTW – Helezonik Tanker Hortumu

Helezonik sarı bantlı, hafif, ultra esnek kauçuk Tanker Buhar Hortumu. Çelik spiral ile güçlendirilmiş ve yüksek esnekliği sayesinde kullanımı kolaydır. Hortum şişmeye ve difüzyona dayanıklıdır, sertleşmez ve düşük sıcaklıklarda esnekliğini korur. Hortumun iç yüzeyi hidrokarbonlara uygun olarak üretildiğinden, ozona duyarlıdır. Bu nedenle kullanılmayan hortumların uçları kapalı olarak saklanmalıdır. EN 1761 onaylı olan hortum aynı zamanda EN 12115’in NBR1 malzeme grubunu karşılar. DN 50 – 75 ve 100 çaplarında standart olarak üretilmektedir. Diğer boyutlar (yani 63, 125, 150) talep üzerine özel olarak üretilebilir. Tip LTW, 10 bar nominal basınç ve minimum 40 bar patlama basıncı ile EN1761 standartlarını karşılar.

Kaplama: NBR, iletken, siyah, yakıt çözünürlüğü yoktur

Güçlendirme: Tekstil örgüler ile güçlendirilmiştir ve kauçuk içinde gömülü bükülmez galvanizli çelik spiral vardır.

Kılıf: Kloropren (CR) siyah, iletken

Onaylar: DNV • GL – yakıt doldurma hortumları için tip inceleme sertifikası

İşaretleme: Her 2,5 metrede sarı bantlar ve sürekli kabartmalı işaretleme.

Boyut (ID): ID 75 mm (3″)

Uzunluk (L1): 5,00 m (Sızdırmaz Yüzeyler Arası Uzunluk)

Kelepçe: SPANNLOC. Emniyet pimli kelepçeler. Değişken veya biraz daha büyük duvar kalınlığına sahip hortumlar için de uygundur. Yerinde altıgen anahtar ile montaj mümkündür. Çinko kaplamalı ve kromlu çelikten civata ve somunlar. Yeniden sıkmak mümkündür. Kolay sökme.

Kelepçe Malzemesi: Alüminyum. Standart sıcak damgalı alüminyumdur

Bağlantılar: EN 14420-7’ye göre kamlok hortum bağlantıları. SPANNFIX veya SPANNLOC kelepçeli kamlok hortum kaplinleri. 16 bara kadar çalışma basıncı (DN 100 ila 10 bar).

Bağlantı Contası: NBR