Buhar Geri Dönüşüm Sistemleri

EBW’nun basınç-vakum havalık kepleri yeraltı ve yerüstü akaryakıt depolama tanklarının nefeslik borularından atmosfere buhar salınımı sağlamak için kullanılır. Üst kafa dökümü kubbe şeklindedir. Bu sayede nem, yağmur, kar ve buz maddelerinin kolayca dökülmesini sağlamakta ve tepede birikmesini engellemektedir. Buhar geri dönüşüm sistemleri gövde ve dış kaplaması alüminyum dökümdür. Üzerinde tel süzgeç, alev tutucu ve bronz bir perde bulunmaktadır. 2” ve 3” modelleri havalandırma hacmi saatte 216 m3 tür.

Benzin Buharı Geri Dönüşüm Sistemleri Adaptörü

Buhar geri dönüşüm sistemleri çek valf adaptörü yeraltı akaryakıt tankına giden buhar geri dönüş hattının üzerine takılmaktadır. Emniyet valfinin içindeki popet kullanılmadığı zaman kapalı pozisyonda kalarak sızdırmazlık sağlamaktadır.

Benzin Buharı Geri Dönüşüm Vakum Pompası

Bu pompalar santrifüj pompalar içinde en fazla değişkenliğe sahip pompalardır. 115/230 VAC ve 50/60 Hz arasında çalışabilir. Yüksek vakum yapabilme özelliği sayesinde buhar geri kazanım hortumlarının içindekileri tamamen çekebilmektedir.

Benzin Buhar Geri Dönüşüm Nefeslik Kepi  

EBW’nun basınç-vakum havalık kepleri yeraltı ve yerüstü akaryakıt depolama tanklarının nefeslik borularından atmosfere buhar salınımı sağlamak için kullanılır.

Benzin Buhar Geri Kazanım Kepi